Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

Adminka

Moje přezdívka je Jessmí a má hodně blízko k mému pravému jménu. Myslím že je hned na první pohled jasné, že budu asi veliká knihomolka, která každou minutu něco čte. Nejvíce mi vyhovují young adult, fantasy a hodně napínavé sci-fi knihy. Mým knihomolským snem je číst v angličtině a dostat se tak ke knihám dříve než většina ostatních tady :D
Miluju psaní, ale co se týče příběhů a jejich zápletek, tak na to jsem opravdu levá. To je taky důvod, proč jsem se rozhodla začíst psát recenze, (navíc to pomáhá i mně, když pak bloumám nad nějakou dávnou knihou a ne a ne si vzpomenout o čem byla). A samozřejmě miluji se dělit s někým o moje knižní pocity a jsem ráda že patřím do téhle blogové knižní rodinky! Jsem taky strašně veliký milovník jídla. Nepohrdnu samozřejmě voňavou pizzou nebo palačinkami. A jako správný knihomol miluju čaj (s hodně velkou dávkou citronu)!
A abych neměla celou dobu hlavu jen v knihách, miluju taky Shawna Mendese, protože jeho písničky mě uklidňují a samozřejmě bych ho jednou chtěla potkat, i když bych asi hned na místě omdlela. 
Jako každá správná holka, tak i já miluju nakupování, ale samozřejmě v obrovském knihkupectví plném nových voňavých knih. Jsem taky strašně nerozhodný člověk a to ve všem. 
A takovou mojí úchylkou v poslední době je to, že miluju citáty. Většinou to vypadá tak, že kniha kterou čtu je celá polepíkovaná barevnými papírky na stránkách, kde mi nějaká věta vyrazila dech. 

pokud se se mnou chcete nějak spojit, můžete využít:
jessmi.books@gmail.com
facebooková stránka blogu: Dreamy in books
facebook Jessmí: Jessmí Silber 
goodreads: Jessmi Lovegood
databáze knih: Jessmí
instagram: dreamy_in_books

„A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.“

~George Raymond Richard Martin

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)