Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

sobota 13. května 2017

Můj Svět knihy 2017

Zdravím knihomolové! Nakonec jsem i já byla na Světu knihy a moc jsem si to užila. V tomto článku vám podrobně napíšu, jak to všechno probíhalo, co všechno jsem si koupila a jaké blogerky jsem konečně poznala! :)

A abych nešla poprvé na tak velkou akci sama, mou obětí se stala Kája, kterou můžete znát z jejího blogu http://carolineandherbook.blogspot.cz/ a vážně skvěle se s ní povídalo. Vážně nevím, co bych tam bez Káji a ostatních, co se k nám později připojili, tak dlouho dělala.
A na této fotce můžete vidět Káju jako mozkomora! 

Když jsme obešly pár stánku, vydaly jsme se do Slovartu, kde jsem ale až později koupila knihu, ale o tom až o pár řádků níže...

Poté jsme se vydaly pro knihy do Hostu, kde byla 30% sleva, pokud jste na svůj instagram přidali fotku jejich stánku a k tomu pár hastagů. Fotilo se to vážně špatně, ale slevu jsme dostaly. Já jsem hned měla jasno v tom, že si potřebuji koupit knihu Všichni ptáci na nebi, a tak kniha ihned putovala ke mě. 

Nějakou náhodou jsme se ocitly na Yoli srazu, kde byly snad všechny známější blogerky jako je Klárka, Markét, Molly v knize nebo Penny and books. Obě jsme byly nadšené, když jsme dostaly Yoli tužku a záložku...

Navíc tady začala Kájina chvilka, kdy všechno začalo být trapný, že jo, protože nás nikdo neznal, ale my jsme znaly všechny ostatní kolem nás, a taky protože jsme vůbec nevěděly co na tom místě děláme! Takže tady vznikla hláška "To je trapný" nebo "My jsme trapný", která mě pak provázela po celou dobu :D

Po nějaké té hodince se k nám přidaly ještě další dvě holky, a to Anička z blogu http://annakrat.blog.cz/ a její kamarádka Terka. S těmi jsme pak vážně začaly spamovat instagraf našimi fotky, protože jsme hrozně moc chtěly vyhrát nějakou knihu (každá 20. fotka dostala knihu). Samozřejmě jsme na instagram přidávaly miliony fotek s námi, které jsme si pak v instagrafu nechaly vytisknout.

Terka, Anička, Já a Kája

Všechny čtyry jsme se poté odebraly do stánku Slovartu, kam jsem si šla koupit knihu Paní půlnoci (ke které jsem dostala zdarma nějaký diář), a kam jsme šly za Marky z blogu http://marky-books.blogspot.cz/ a přidala se k nám také Kami z blogu http://www.zasitavknihach.cz/


No a poté jsme se všechny přesunuly k instagrafu, abychom si udělaly na památku společnou fotku a pořád jsme se snažily vyhrát nějakou tu knížku! :)

A tady jsou všechny fotky, které jsem si odnesla. A jak můžete vidět, tak se mi jednou poštěstilo a měla jsem dvacátou fotku. Bohužel knihy, které byly na výběr, nebyly nic moc, a tak jsem sáhla po knize Bez jablka, kterou jsem poté dala Káje, která jí potřebovala a potěšila daleko více než mně a navíc to vůbec není můj žánr. 

...
A samozřejmě ani nemluvím o tom, jak hodně lidí a jaké dusno tu bylo :P

Rekapitulace
Vážně nelituji, že jsem nakonec šla, protože to bylo nejlepší s těmi nejlepšími lidmi, kteří milují knihy stejně jako já! Jsem moc ráda, že jsem konečně poznala Káju, ale samozřejmě i ostatní blogerky a už se na vás těším zase v říjnu na Humbooku! 

A co vy, byli jste taky na Světu knihy? Jak se vám tam líbilo? A také jste potkali tolik skvělých lidí? :)

10 komentářů:

 1. Musím konstatovat, že toto je tvůj nejlepší článek na blogu a neříkám to jenom pro to, že mi děláš zadarmo reklamu. ( Neboj, taky ti ji ve svém článku udělám. :D )Moc děkuji, že jsem si to s tebou a ostatními užila. Mozkomor je boží. :D
  Jo byly jsme trapný. Ještě že jsme potom potkali ostatní, jinak bychom se snad ani nevyfotily my dvě. :)
  Těším se na tebe na Humbooku. <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuju moc tobě! :D A už teď začínám na Humbook šetřit :))

   Vymazat
 2. Já se bohužel téhle akce nezůčastnila, jelikož mě tenhle týden čekají 3 zkoušky, tak jsem celý víkend seděla nad učením. Je docela škoda, že mi to každý rok vychází tak akorát na zkouškové období. Tak uvidím jak to dopadne příští rok a pokud ani to nevyjde tak ten další určitě, jelikož to už bude po vysoké. :)

  Vidím, že sis to tam skvěle užila, což je fakt super ^^ A snad se ti knížky, které sis tam pořídila, budou líbit! :)

  Měj se hezky :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je škoda, ale snad to příště vyjde:) a moc ti děkuji za komentář!

   Vymazat
 3. My jsme na Instagrafu udělaly jednu fotku, aniž bychom vlastně věděly jak, a poštěstilo se nám na Fantastická zvířata :D S tou trapností jsem si taky tak připadala, všechny jsem znala, ale nikdo neznal mě :D Příště se musíme potkat taky :)) (A mozkomor je boží :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fantastická zvířata ti vážně závidím :) a snad se potkáme na Humbooku, teda pokud tam půjdeš:3

   Vymazat
 4. Byla to má první návštěva SK a užila jsem si ji. Byla jsem tam s přítelem, který také rád čte. Potkala jsem asi 3 slečny z instagramu, které sleduji, ale byla jsem nesmělá a neoslovila je. Jinak jsem si odnesla 6 knih :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se ti veletrh líbil:) I já jsem na něm byla poprvé a jsem z něho nadšená! Ať se ti nové přírůstky líbí.

   Vymazat
 5. Všichni ptáci na nebi jsem si taky koupila, prostě jsem ji musela mít :D

  OdpovědětVymazat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)