Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

středa 11. ledna 2017

Knižní přírůstky #7~ Heartless - Marissa Meyer
Zdravím vás u dalšího přírůstku! :) Dneska mi přišel balíček a hned po škole jsem si pro něj šla (taky to byla moje odměna za to, že jsem přežila ten dlouhý den ve škole). Pro informaci kniha je z Nejlevnější knih, píšu to tady protože nikde jinde jsem ji nenašla a abyste nemuseli tak zbytečně pátrat!
Knihu si plánuji na únor nebo na přelom leden/únor! :) Pokud si chcete počkat na český překlad tak budete muset být malinko trpělivý! Kniha u nás totiž vyjde zřejmě v listopadu tohoto roku (samozřejmě jestli vůbec, třeba se vydání může opozdit). Knihu jsem si koupila v paperbackovém vydání, jelikož hardcover byl hrozně moc drahý a stejně mi moc nevyhovuje :P Já už se tedy strašně těším až se ponořím do čtení, ale teď se bohužel musím jít šprtat matiku, zatím! :) 

8 komentářů:

 1. Miluji knihy v angličtině a možnost si tak zkrátit čekání na překlad, který někdy opravdu trvá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máš pravdu :) navíc se konečně naučím něco víc z Aj

   Vymazat
 2. Asi jsem se zamilovala.. Kniha vypadá opravdu nádherně :) Řísi divů miluju, a tak se do ní taky možná pustím :) Užij si čtení a měj se krásně :)

  OdpovědětVymazat
 3. Závist! :O Po Heartless už hrozně dlouho pokukuju, ale stále čekám na moment, kdy se mi podaří ji najít zlevněnou v hardcoveru. Paperback není špatný, ale já bych radši ten hardcover. :D Přeji ti ať se ti líbí a já mezitím budu tichoučce žárlit! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to hodně štěstí :D ale držím ti palce ;)

   Vymazat
 4. Parádní přírůstek :) Kniha vypadá hodně lákavě :) Už se těším na české vydání :) Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)