Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

středa 18. ledna 2017

Knižní přírůstky #9


Zdravím vás u dalších přírůstků! Určitě jste slyšeli o nové knize Čáry života, která včera vyšla! Mě dnes přišla, jelikož jsem si ji na albatrosu předobjednala! A co je super? Byla jsem mezi první stovkou a dostanu tričko, které mi ale přijde za pár dní. Knihu vydalo nakladatelství CooBoo a bude to jeden z velkých hitů tohoto roku. Já se do knihy hned pustím s trochou čokolády, tak se zatím mějte hezky. 

12 komentářů:

 1. Knihu si chcem tiež kúpiť, bude ale musieť počkať, kým našetrím :D Prajem ti príjemné čítanie a je super, že si dostala aj tričko :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, jen škoda že triko mi přijde až dočtu knihu.. a já se tolik těšila jak budu mít ve škole sladěné oblečení s knihou :( :D

   Vymazat
 2. Parádní přírůstek :) Také jsem si knížku předobjednala :) Doufala jsem, že dostanu tričko :) A i když jsem objednávala 30min po začátku, tričko už nezbylo :D Hezké čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je divne, já objednala az druhy den a včera mi přišel mail ze ho dostanu, ale děkuji

   Vymazat
 3. Kniha přišla dneska i mně. :) Moc se na ní těším. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluju k tričku a užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc pěkný přírůstek! A gratulace k získání trička! :)

  OdpovědětVymazat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)