Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

pátek 13. ledna 2017

Knižní přírůstky #8


Nedávno jsem s Mega knihami navázala spolupráci a přišla mi tato krásná kniha. Pokračování Měsíční kronik od Marissy Meyer! Za což Mega knihám moc děkuji :) už se na Scarlet totiž moc těším a snad se mi bude líbit stejně nebo klidně i víc než Cinder!
Ke knize jsem dostala krásnou záložku (i když používám pořád jednu, takže nevím jak budu používat tuhle) a taky krásnou samolepku, kterou mám už přilepenou na poličce! :)
Knihu si můžete koupit ZDE

6 komentářů:

 1. Mě včera přišla Cinder v originále, tak jsem fakt zvědavá :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, na tuhle sérii se chystám! :) a tedy...ty obálky...nádhera :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak snad se ti bude celá série líbit, mě okouzlila :)

   Vymazat
 3. Měsíční kroniky, moje srdcovka! ♥ Nedávno jsem četla Cress a Nejkrásnější a jenom jsem si potvrdila, že Marissa Meyerové je prostě geniální! Hrozně moc bych si přála knihy v originále v hardcoveru, ale ta cena. :O Tak snad to jednou vyjde. :D Ať se ti kniha líbí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach božínkuuu, nedělej mi tady chutě :DD zrovna jsem Scarlet dočetla a strašně se těším na pokračování. Jinak ano, cena za anglické hardcovery je přehnaná :( taky jsem se porozhlížela po aj knihách :)

   Vymazat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)