Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

sobota 10. prosince 2016

Unboxing #1


Zdravím a vítám vás u dalšího unboxingu (pomalu se mi to začíná rozjíždět). Dneska jsem vám chtěla ukázat co mi přišlo z Presco Group se kterými jsem aktuálně navázala spolupráci a jsem za ni moc ráda, mají na výběr opravdu krásné deníčky, notýsky, diáře, kalendáře a nově i knihy! Jejich sortiment si můžete prohlídnout zde... Ale teď už se pojďme kouknout co všechno mi přišlo!

Už jsem u hodně blogerek viděla jak to vypadá když jim balíček z Presca přijde. Jejich jméno i adresa jsou napsány nádherným písmem. Jinak tomu nebylo ani u mě, ale Česká pošta opět zklamala a tu část zrovna roztrhla (asi se nedočkám dne, kdy mi z České pošty přijde všechno ok) ale i přesto se pojďme podívat:


Otevření balíčku (bublinková folie!! :D)

Věci co mi přišlo (v bublinkové folii!!!) :D 

Všechny věci právě venku. Teď se na všechno pojďme podívat blíže...
~
Jako první vám přestavím kalendář na téma Alenka za zrcadlem. Já Alenku miluji, přeci nemám jen tak pro srandu v záhlaví Šklíbu (mou nejoblíbenější postavu). Navíc nový rok se blíží a já ještě žádný kalendář neměla a tohle byla skvělá příležitost, protože hezčí kalendář pro někoho kdo Říši divů miluje snad není. Takže teď už počkat jen do ledna :) 


Ukázky z kalendáře: 


Kalendář stojí 179 Kč a můžete si ho koupit ZDE
~
Jako další tu máme nelinkovaný notes. Na vazbě je roztomilý motiv pandy a uvnitř na vazbě jsou bambusy (jak roztomilé). Navíc co se mi u notesu líbí je i přihrádka vzadu v notesu, která se opravdu hodí k uschování malých papírových pokladů. Notes obsahuje opravdu mnoho stran a to přesněji 172, takže se nemusíte bát že by za chvíli došly listy. 


Jak to vypadá uvnitř tedy vnitřní vazba!! Bambuus! :D 

Tento nelinkovaný notes stojí 169 Kč a můžete si ho koupit ZDE
~
A pak tu mám týdenní diář s motivem roztomilého ježečka, myslím že tento diář potěší snad každého. Diář je tedy na rok 2017. Vnitřní vazba obsahuje krásné motivy jablíček. Samozřejmě ani tady nechybí zadní přihrádka a vyplnění osobních údajů :)  Diář je formátu A6 a okénko na den je celkem prostorné. 
Diář stojí 139 Kč a můžete si ho koupit ZDE
~
A jako poslední tu mám tento linkovaný notes který jsem dostala jako dárek. Už mám plán jak ho využít a to na citáty z knih. Tento notýsek se tedy budu snažit všude nosit s sebou abych si do něho mohla něco případně zapsat. Je stejného formátu jako předchozí diář, tedy A6 a tak to snad nebude těžké a navíc má také 172 stran takže mi vydrží snad dlouho. Jediné co se mi na něm nelíbí je bílá záložka, která se vůbec nehodí k té červené gumičce :/ (Navíc původně na stránkách byla dokonce gumička černá, tady je červená) Notes stojí 149 Kč a můžeš ho koupit ZDE
~
Kalendář můžeš koupit ZDE
Nelinkovaný notes s pandou můžeš koupit ZDE
Diář 2017 s ježečkem můžeš koupit ZDE
Linkovaný notes ,,Kaleidoskop" můžeš koupit ZDE

6 komentářů:

  1. Tak to je nádhera :) Diář a kalendář jsou naprosto úžasné :)

    OdpovědětVymazat
  2. Gratuluju k nové spolupráci! Nádherné kousky! Jeden hezčí než druhý a ten kalendář vypadá naprosto )chvatně! :)

    OdpovědětVymazat
  3. Gratuluji ke krásným přírůstkům. :) Především ten kalendář je nádherný. :)

    OdpovědětVymazat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)