Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

pátek 30. prosince 2016

Knižní přírůstky #6 a návštěva KNIHOVNY!

Není to dlouhá doba co jsem vydala přírůstky, jenže se mi ještě scházejí dárky z Vánoc a tak to budu nějak průběžně doplňovat (tohle je snad poslední!). No a taky jsem se rozhodla do tohohle článku přimíchat i pár úlovků z knihovny, kterou jsem zase po měsíci navštívila a jaký jsem z toho měla dojem? No.. musela jsem hledat a byla jsem překvapena co má bystrá očka zachytila :D A abych tady nevydávala články o jedné knize, tak jsem se rozhodla témata spojit..

Jako první tady je přírůstek do mé knihovničky navždy. A tím je kniha Královna stínů, kterou už jsem pomalu začala oplakávat, jelikož se zabalená pod stromečkem neobjevila.. :( Ale nakonec jsem jí dostala a no.. tady je.. :)


No a teď se pojďme podívat co jsem ulovila v knihovně! Musím říct že jsem nečekala že odejdu se spokojeným úsměvem a nechápu jak je vůbec možné že v naší malé zapadlé knihovně se knihy vůbec objevily!Je to tedy kniha Fangirl od Rainbow Rowell, tuhle knihu snad všichni známe. Hlavní postava Cath píše fan fikce a má tak trochu fobii se sociálně začlenit. No a pak je tu Rudá královna, která byla v knihovně rovnou dvakrát! :o ..a tak jsem si jednu půjčila :) Nevím jestli knihy stihnu přečíst, ale snad ano. Je dost možné že se mi Fangirl zalíbí a koupím si jí domů, uvidíme.. :D

A tohle už jsou všechny knihy pěkně pohromadě :)
P.S. Příště se budu snažit udělat to i bez světýlek :D 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)