Moc a moc se omlouvám za mou neaktivitu tady na blogu, ale kvůli škole (a nadcházejícím přijímačkám na střední) nemám na blog čas a bohužel ani chuť (sem a tam to možná bude recenze na nějaký recenzák). Doufám, že se plně vrátím až všechno bude za mnou! Pokud mi chcete nepsat nebo něco podobného, určitě můžete přes instagram, kde jsem každý den aktivní. Zatím vám přeji hodně přečtených knih v roce 2018!

středa 28. prosince 2016

Knižní přírůstky #5

Jen co skončili Vánoce tu mám další přírůstky, protože dnes byla 30% sleva na všechno v Knihy Dobrovský a já toho nemohla nevyužít! Knih mám mnohem méně než jsem čekala, ale musím myslet i na další díly, kdyby se mi knihy líbily až moc :) Konečně si můžu vyškrtnout další pár ze seznamu!


Jsou to tedy knihy Iluminae a Cinder, už se na ně moc těším 😊

6 komentářů:

 1. Cinder je skvelá, veľmi sa mi páčila. Druhú knihu poznám z videnia, ale ešte som nečítala. Pri oboch však prajem príjemné čítanie :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda že se ti líbila, už se na ní moc těším a děkuji :)

   Vymazat
 2. Dnes jsem také vyrazila na nákupy, ale takové malé... Chtěla jsem si u nich pořídit pastelky, a nakonec jsem je tam nechala, protože nadsadili cenu a sami to ještě přiznali...
  Užij si knížky! Illuminae ti hooodně závidím! :D Krásné čtení přeji! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je smůla, já dostala pastelky k Vánocům.. a děkuji ti! :)

   Vymazat
 3. Moc pěkné kousky :) Určitě se chystám na Illuminae, kniha mě zajímá, protože je dost originální zpracováním :) A na Cinder se právě chystám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Já jsem úplně nedočkavá z Iluminae.. všichni si jí vychvalují, takže jsem ráda že jsem se k ní dostala :D

   Vymazat

Za každičký komentář jsem nesmírně ráda! :)